Ambasadorzy Deepspot Challenge

Martin Zajac

Gość Honorowy

Założyciel klubu sportowego APNEAMAN oraz APNEAMAN i APNEAUTIC.
Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Karola w Pradze, kurs trenerski.
Trener i członek międzynarodowego klubu freedivingowego APNEAMAN.
Reprezentant Słowacji we freedivingu, Top 10 zawodników na świecie w latach 2007-2011 i 2018.
Posiadacz wielu słowackich rekordów krajowych w stowarzyszeniach CMAS i AIDA w dyscyplinach DYN, DYN Bifins, DNF, FIM, CWT, CWT Bifins i CNF.
Trener narodowy Republiki Czeskiej w latach 2009-2017.
Nagrodzony tytułem „Najlepszego Trenera” przez AIDA International w 2011 r.
Trener i szkoleniowiec Mistrzyni Świata Alessia Zecchina 2018.
Od 2020 roku trener Mistrzyni Świata Jennifer Wendalnd
Instruktor Apnea Academy # IS08CZ4330.
Instruktor Apnea Academy szkolący w zakresie „Advanced Equalization” oraz „Variable & No Limit”.
Instruktor NAUI # 47397, CMAS Dive Master, CMAS Oxygen Provider.
Trener i coach w projekcie szkolenia mentalnego dla narażonych pracowników i zespołów.

Kateryna Sadurska

– 4 rekordy świata, w tym 78 m CNF
– 4 x Mistrzyni Świata (2022, 2023)
– № 1 w ogólnym rankingu kobiet AIDA i № 2 łącząc wyniki z CMAS i AIDA
– Ponad 30 ukraińskich rekordów krajowych
– Była pływaczka artystyczna: Finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzyni Europy
– Instruktor freedivingu
– Założycielka SAO – zrównoważonej marki strojów kąpielowych

Linda Paganelli

Linda Paganelli jest pasjonatką nurkowania swobodnego od ponad 20 lat i obecnie reprezentuje Włochy. W 2023 roku zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Świata. Jej imponujące wyniki to 99 metrów w disciplinach FIM (Free Immersion) oraz CWTB (Constant Weight with Bi-fins). Rekordy: Przez wiele lat Linda ustanawiała liczne rekordy głębokości we Włoszech, rozpoczynając już od 2005 roku. Mimo pięcioletniej przerwy w treningach od 2016 roku, powróciła w 2021 roku z nową siłą i determinacją. Właścicielka szkół nurkowania: Poza światem zawodów, Linda Paganelli to również przedsiębiorcza kobieta, dumna właścicielka Freedive Dahab w Egipcie oraz Atlantis Freediving School na Teneryfie. Jej zaangażowanie w rozwój nurkowania swobodnego obejmuje nie tylko sportową rywalizację, ale także wspieranie pasjonatów tego sportu w rozwijaniu umiejętności.

David Mellor

Ustanowił 4 rekordy świata CMAS Masters we wszystkich dyscyplinach głębokości i był pierwszym 60-letnim mężczyzną, który zanurkował na głębokość 100 metrów w konkurencji. Dodatkowo, ustanowił rekord narodowy CMAS w Wielkiej Brytanii w nurkowaniu swobodnym (FIM). Jest również instruktorem Szkoły Wyrównywania Ciśnienia SHARE i trenował wielu zawodników, którzy osiągnęli rekordy krajowe.

Yulia Maryevich

Apnea Academy Freediving Instructor od 2010 roku. Ukończyła program „Trener Personalny” w Agencji Edukacji Sportowej w 2012 roku. Instruktorka Treningu Mentalnego w Apnea Academy.

Rekordzistka Łotwy w dyscyplinach basenowej i głębokościowej, trenerka Łotewskiej Drużyny Freediving. Ustanowiła swój pierwszy rekord krajowy w 2010 roku i zaczęła rozwijać społeczność freedivingową na Łotwie, współzałożycielka i liderka klubu „Free-Diving.LV”.

Współorganizatorka popularnych międzynarodowych zawodów freedivingowych „Riga AIDA Freediving Cup” w latach 2010-2020. Sędzia basenowy na poziomie C w AIDA, sędzia dwóch Mistrzostw Świata AIDA (Burgas 2022, Jeju 2023). Wiceprezydent AIDA International. Fotograf podwodny.